Етър победи Ботев (Враца) в битка на дубълите

Етър II спечели с 2:1 във Велико Търново срещу Ботев II (Враца). Срещата е от 25-ия кръг на Северозападната Трета лига. Заслужена победа за селекцията на Стефан Ангелов с оглед събитията на терена.

Топката се разиграваше предимно в половината на врачани.

Дебютантът Александър Спасов, роден през 2006 година откри головата им сметка, половин час след началото. В 39-ата минута обаче Иван Нешков възстанови равенството, като прехвърли търновския вратар. Калоян Ненчев реализира победното попадение в 80-ата минута. „Болярите“ доиграха мача с намален състав, защото Георги Иванов получи втори жълт и червен картон.

Carlsberg „Домът на Феновете“ е новата секция на Sportal.bg за игри. С регистрацията си Вие ще можете да персонализирате Вашето съдържание и да участвате в нашите игри за страхотни награди.