Евгени Хаджирусев: Трябва да играем с повече концентрация и желание

Евгени Хаджирусев остана разочарован от втората поредна загуба на Черноморец в НБЛ. Бургазлии отстъпиха при гостуването си на Черно море с 82:89, въпреки че имаха добра преднина в началото.

„За съжаление, допускаме втора загуба поредна като гост. Видяхте – зле изиграна трета част, в която домакините взеха преднина, а ние в последната част не успяхме да я стопим.

Вкараха ни много точки под коша. Заслужена победа на Черно море. Не искам да се оправдаваме с контузени и болни играчи. Това са вътрешни проблеми. Ние знаем, че във Варна се играе по начало много трудно. Лоша защита и грешни решения в нападение бяха причината за нашата загуба”, заяви Хаджурусев.

“Надявам се, че ще се върнем на победния ход в следващия мач след два дни. Следват и мачове за Купата на България. Въпреки това, силно се надявам да станем шампиони. Имаме сили, но ни трябва повече концентрация и желание за победа”, добави баскетболистът на Черноморец.