Локомотив (Стара Загора) 1:1 Пирин Лейдис, бърза размяна на голове – гледайте на живо!

Настоящият шампион Локомотив (Стара Загора) и Пирин Лейдис играят при 1:1 в двубой от 15-ия кръг на женското футболно първенство. Скоринина откри резултата в 40-ата минута, а 60 секунди по-късно Габриела Янева възстанови равенството. Мачът е предаван на живо по Sportal TV и Sportal.bg.

В 11-ата минута Скоринина изпрати топката в мрежата на противника, но голът беше отменен заради нарушение в атака.

Натискът от страна на момичетата на Николета Бойчева продължи и логичното се случи в 40-ата минута. Варела отправи страхотен изстрел, който беше отразен от Теодора Царева. В близост до вратата обаче дебнеше Анастсия Скоринина, която се разписа.

Радостта на домакините беше кратка, тъй като само 60 секунди по-късно Пирин изравни. Габриела Янева изпълни пряк свободен удар от далечно разстояние и изненада Валентина Бонаюто, която със сигурност можеше да се намеси по по-добър начин – 1:1.

ЛОКО (СТАРА ЗАГОРА) 1:1 ПИРИН ЛЕЙДИС

1:0 Анастасия Скоринина (40)
1:1 Габриела Янева (41)

Стартови състави:

ЛОКО (СТАРА ЗАГОРА): 12. Валентина Бонаюто, 18. Жасмина Атанасова, 3. Яница Иванова, 5. Нора Димитрова (К), 7. Яна Динева, 90. Юлия Гнидюк, 9. Рафаела Варела, 20. Теодора Йорданова, 10. Рая Бонева, 23. Анастасия Скоринина, 22. Катерина Равначка;

ПИРИН ЛЕЙДИС: 12. Теодора Царева, 14. Ани Данаилова, 9. Василена Галчева, 10. Габриела Янева, 77. Гергана Петкова, 7. Емили Дамянова, 15. Катрин Стойкова, 16. Кристин Качулска (К), 17. Мария Аянова, 5. Силвия Джалева, 19. Цветлина Йорданов.

Carlsberg „Домът на Феновете“ е новата секция на Sportal.bg за игри. С регистрацията си Вие ще можете да персонализирате Вашето съдържание и да участвате в нашите игри за страхотни награди.