Финал на Държавното първенство за ветерани: Ботев (Пд) 1:1 Витоша, Бойко Борисов води атаката на гостите

Витоша (Бистрица) и Ботев (Пловдив) играят един срещу друг във финал на Държавното първенство за ветерани. Резултатът към момента е 1:1. На върха на атаката на “бистришките тигри” е бившият министър-председател Бойко Борисов. Двубоят може да гледате на живо по Sportal.bg.

Още в 8-ата минута Николай Николов откри резултата в полза на Витоша (Бистрица). Само две минути по-късно обаче Александър Стойчев от Ботев (Пд) върна равенството след прецизен изстрел.

БОТЕВ 1:1 ВИТОША

0:1 Николай Николов (8)
1:1 Александър Стойчев (10)

Стартови състави:

Витоша: 1. Димчо Митов, 2. Велизар Андонов, 24. Николай Христозов, 4. Йордан Върбанов, 27. Венцислав Бонев, 6. Николай Николов, 7. Георги Пеев, 14. Светослав Петров, 17. Николай Божов, 19. Христо Йовов, 13. Бойко Борисов.

Ботев: 21. Васил Кузманов, 77. Зарко Гогов, 22. Недко Миленов, 6. Николай Домакинов, 31. Атанас Зангаров, 11. Костадин Койчев, 30. Иван Караманов, 10. Иван Добревски, 88. Стоян Фърцов, 9. Александър Стойчев, Веселин Минев.

Carlsberg „Домът на Феновете“ е новата секция на Sportal.bg за игри. С регистрацията си Вие ще можете да персонализирате Вашето съдържание и да участвате в нашите игри за страхотни награди.