Любомир Киров пред Sportal.bg: Бяхме много меки през второто полувреме

Наставникът на Рилски спортист Любомир Киров заяви пред Sportal.bg, че тимът му не е успял да влезе здраво във второто полувреме, което доведе до поражението от Спартак Плевен със 71:77 в мач №2 от полуфиналната серия между двата отбора. Все пак Киров заяви, че резултатът е само 1-1 и тимът му отива в Плевен за две победи.

“Излязохме много меко през второто полувреме.

Изпуснахме някои поднасяния и оттам те направиха серия от девет поредни точки. Мекотата ни доведе до това нещо, а те са добър отбор, който показа качествата си, така че това беше основният проблем днес – третата част. Агресията на Спартак също беше много важна, те успяха да ни надборят и всичко това доведе до крайния резултат. Мисля, че Лоусън стъпи накриво. Надявам се да е добре, защото е много важен играч за нас. При положение че ни липсва Янев, и Лоусън ако ни липсва, ще ни е много тежко. Резултатът е 1-1. Все още има много мачове и отиваме в Плевен, за да спечелим един, а даже и два мача”, категоричен бе Киров.

Снимки: Владимир Иванов