Емилия Димитрова с 18 точки при четвърти успех на Гранд Репидс в САЩ

Българската волейболистка Емилия Димитрова и тимът на Гранд Репидс Райс (Мичигън) записаха четвърта победа в новосформираната американска Професионална лига.

Воденият от Кати Джордж тим надигра като гост Кълъмбъс Фъри с 3:1 (25:15, 13:25, 25:17, 25:23).

Гранд Репидс е четвърти с 4 победи и 4 загуби, Кълъмбъс е трети с 4 победи и загуби.

Емилия Димитрова завърши с 18 точки (1 ас, 4 блока, 35% ефективност в атака – 12) и бе най-резултатна.

Толкова записа и Клеър Шоси (1 блок), Мерин Гроут добави 12 точки (1 ас, 4 блока).

За съперника Мегън Къртни приключи с 18 точки (3 аса, 2 блока), Рейнъл Джоунс реализира 11 точки (2 аса, 4 блока).

В следващия кръг Гранд Репидс се изправя срещу Вегас Трил, на 17 март (неделя) от 23:00 ч.