Александър Попов: Започнахме зле и завършихме зле, нямаме извинения и слабо играхме

Волейболистите на ЦСКА взеха гейм, но в крайна сметка отстъпиха като гости на Пирин (Разлог) с 1:3 в мач от 20-ия кръг на Efbet Супер Волей. Така „червените“ допуснаха втора поредна загуба, но въпреки това остават 4-и във временното класиране с 12 победи и 35 точки. Ето какво заяви треньорът на ЦСКА Александър Попов след мача:

„Започнахме зле и завършихме зле. Имахме шанс в третия гейм да поведем, но не го оползотворихме.

Отборът на Пирин е добре комплектован. Играе бързо, когато се посреща добре и става опасен. Ние не успяхме да свършим тази работа. Поуките са за нас. Нямаме извинения, слабо играхме. Не успяхме да затрудним съперника на сервис.“