Танчо Калпаков: Браво на момчетата

Вчера Марек (Дупница) победи Черноморец в Балчик с 2:0. Срещата е от 21-ия кръг на Втора лига.

„Доволен съм от резултата, играта и поведението на моите футболисти. Браво на момчетата.

Бяхме наясно какво ни очаква. Имаше предстартово напрежение. Мачът беше изключително важен за бъдещето на съперника. Влязохме в двубоя мотивирани и с амбиция. Те започнаха агресивно и ние отговорихме със същото. Останахме с намален състав, а имаше още около 70 минути до края. Футболистите ни успяха да компенсират липсата на един от тях.

Заложихме на контраатака и изчаквахме. Ключовият момент беше в даденото от съдията продължение на първото полувреме, когато противников играч излезе по диагонал на добра позиция, но нашия вратар се справи. След втория гол за нас, домакините владееха топката, но не позволихме опасност пред вратата ни“, коментира пред Sportal.bg треньора на дупничани Танчо Калпаков.

Carlsberg „Домът на Феновете“ е новата секция на Sportal.bg за игри. С регистрацията си Вие ще можете да персонализирате Вашето съдържание и да участвате в нашите игри за страхотни награди.