Дреновец срази Ювентус (Малчика)

В Дреновец, едноименния тим разгроми Ювентус (Малчика) с 5:2. Срещата е от 15-ия кръг на Северозападната Трета лига. Вихрено начало за домакините. Още не беше изминала и минута от първи съдийски сигнал, когато Велислав Петров разтресе мрежата на съперника.

Четвърт час по-късно Ангел Каишев удвои.

След десетина минути Александър Веселинов направи преднината категорична. Гостите върнаха две попадения чрез Диян Ничев в 36-а и 43-ата минута. Веднага след почивката обаче Веселинов се разписа за втори път. Същото стори в 65-ата минута и Каишев. Още доста положения създадоха футболистите от Дреновец.