1/2-финал за Купата на АФЛ: Саяна 0:0 Черноморец (Балчик) – гледайте на живо

Саяна и Черноморец (Балчик) играят при резултат 0:0 в полуфинален двубой за Купата на Аматьорската футболна лига. Срещата на стадион „Ивайло“ във Велико Търново е от 17:00 часа и е предавана пряко по Sportal TV и Sportal.bg.

В осмата минута Цветелин Петров стреля опасно от разстояние, но стражът на Черноморец внимаваше и се отчете с добра намеса.

6

Саяна (Хасково) : Черноморец (Балчик)

Малко след като измина четвърт час игра от началото на мача Габриел Вулкано засече с глава центриране от фал и прати топката в мрежата на символичните домакини, но попадението му бе отменено заради засада.

В 28-ата минута Нбаче бе изведен на страхотна позиция, но Диян Вълков бързо скъси дистанцията до противниковия играч и блокира изстрела му.

6

Малко по-късно Черноморец организира поредната си добра атака, която завърши с удар на Вулкано и нова намеса на вратаря на тима от Хасково.

Футболистите на Здравко Кулишев започнаха по-активно и след почивката и Вулкано отново се озова на добра стрелкова позиция, но и този път стражът на Саяна отрази опасността.

САЯНА 0:0 ЧЕРНОМОРЕЦ

Стартови състави:

САЯНА: 1. Диян Вълков, 86. Костадин Пеев, 33. Георги Хашев, 66. Илиян Марчев, 7. Цветелин Петров, 11. Христо Стоянов, 14. Спас Милушев, 9. Христо Христов, 89. Христо Бойков, 3. Тейнур Марем, 77. Митко Плахов;

ЧЕРНОМОРЕЦ: 1. Иван Иванов, 2. Йордан Радев, 3. Даниел Георгиев, 4. Кристиян Бешев, 6. Вилиян Денчев, 21. Мирослав Начев, 8. Цветан Илиев, 20. Габриел Вулкано, 24. Иван Цачев, 10. Мохамед На Нбаче, 18. Джорджио Димитров.

Carlsberg „Домът на Феновете“ е новата секция на Sportal.bg за игри. С регистрацията си Вие ще можете да персонализирате Вашето съдържание и да участвате в нашите игри за страхотни награди.