Шампионска лига: Заверче – Хебър 0:0! Следете мача ТУК!!!

Българският първенец Хебър (Пазарджик) се изправя днес срещу полския Алурон Варта (Заверче) в четвърти мач от груповата фаза на най-престижния европейски турнир – Шампионска лига.

Това е втори двубой между двата тима от размененото гостуване от Група В, като „тигрите“ ще дадат всичко от себе си в преследване на първи успех в надпреварата.

Срещата е тази вечер 19:00 часа в спортен център „Центрум Домброва Гурнича“, като ще се излъчва пряко по Max Sport 1.

Домакините са втори във временното класиране на групата с 2 победи, 1 загуба и 6 точки.

Те бяха изместени от лидерската позиция от турския вицешампион Халкбанк, който снощи записа успех като гост над Берлин Рисайклинг Волейс с 3:0 гейма. Германският тим е трети в таблицата с 5 точки (2 победи, 2 загуби). Пазарджиклии са на четвъртата позиция с 2 точки и без успех до момента.

В първия мач между Хебър и Заверче, който бе в зала „Васил Левски“, поляците надделяха с 3:1 гейма след оспорван мач.

Гледай волейбол на MAX с най-вълнуващите двубои от Шампионската лига за мъже и жени и Световното клубно първенство за жени, на живо, само в ефира на MAX Sport.