Аматьорският национален отбор и Локомотив (Мездра) завършиха наравно

2:2 приключи приятелската среща в Тетевен между Аматьорският национален отбор на България и Локомотив (Мездра). Селекцията на Емил Велев, помощниците му Валери Свиленов и Атанас Апостолов дръпна с два гола до почивката. Първият реализира Василийе Милованович (играч на Ботев Ихтиман) в 27-ата минута. В 40-ата Калоян Тодоров (играч на Вихрен Сандански) удвои.

„Железничарите“ възстановиха равенството накрая с попадения на Сергей Георгиев в 85-а и 88-ата минута.

„Няколко от футболистите, които бяхме повикали не дойдоха, възпрепятствани в последния момент. Доволни сме от представянето на тези, които играха“, коментира пред Sportal.bg Валери Свиленов.