Куриозен гол и хикс в Асеновград

1:1 приключиха в Асеновград, местния Асеновец и Секирово (Раковски). Срещата е от деветия кръг на Югоизточната Трета лига. Стана нервен двубой. Гостите поискаха от съдията да вдигне червен картон на Йордан Ковачев от домакините за удар без топка по Илиян Йорданов в 35-ата минута.

Другият им протест беше за неотсъдена дузпа срещу Цецо Главчев. Домакините откриха резултата с куриозен гол.

Вратарят на Секирово изрита топката напред. Намиращият се на около 50 метра Йордан Ковачев посрещна летящото кълбо и с мощен шут откри резултата. В 80-ата минута Габриел Земярски получи топката на границата на наказателното поле, стреля, кълбото се удари в гредата и спря в мрежата за окончателното 1:1. Още можеха да вкарат футболистите от Раковски.