Дубълът на Спартак (Варна) с очаквана победа

Вторият отбор на Спартак спечели очаквано с 2:0 срещу Светкавица (Търговище) във Варна. Срещата е от шестия кръг на Североизточната Трета лига. Младата селекция на домакините обаче започна лежерно и през първото полувреме не успя да пробие барикадата на съперника. След почивката „соколите“ вдигнаха оборотите и логичното се случи.

Бърза красива атака, завърши с гол на Александър Александров в 53-ата минута.

В 65-ата пък Александър Янчев реализира второто попадение с шут от границата на наказателното поле. Още положения създадоха и пропиляха варненци. Цветослав Маринов пък тресна гредата.