ЦСКА III с класика срещу дубъла на Левски

Третият отбор на ЦСКА постигна класическа победа с 3:0 срещу дубъла на Левски в двубой от 10-ия кръг на Югозападната Трета лига, игран в Панчарево. Мачът започна страхотно за „червените“ и те откриха резултата още в 11-ата минута чрез Александър Кожухаров.

В средата на първото полувреме момчетата на Румен Трифонов удвоиха преднината си. Павел Жабов получи топката в наказателното поле на „сините“ и с хубав удар покачи на 2:0.

В добавеното време на сблъсъка Васил Каймаканов сложи точка на спора с неспасяем шут в горния ляв ъгъл на вратата, пазена от Мартин Емилов.

По този начин ЦСКА събра в актива си 10 точки и се изкачи до 12-ото място в класирането, докато Левски остава на 15-а позиция с 9 пункта.