Черноморец (Бургас) и Черно море II (Варна) сътвориха екшън с пет гола

Черноморец (Бургас) победи втория отбор на Черно море (Варна) с 3:2 в приятелска среща. Павел Георгиев от „акулите“ реализира от дузпа единството попадение през първото полувреме. Веднага след почивката Петър Маринов пропусна да изравни. После той уцели и гредата.

Живко Петков удвои, четвърт час след почивката. Емануил Манев направи резултата класически в 70-ата минута. Въпреки отчайващия пасив, „моряците“ не се предадоха. Напротив, вдигнаха се на щурм, който даде резултат. Георги Пасков намали в 72-ата минута. В 78-ата Кристиян Михайлов върна интригата – 3:2. След удар на Андрей Йорданов, бургаски футболист изби топката от голлинията в 85-ата минута.

Carlsberg „Домът на Феновете“ е новата секция на Sportal.bg за игри. С регистрацията си Вие ще можете да персонализирате Вашето съдържание и да участвате в нашите игри за страхотни награди.