Черноломец финишира с разгром над Рилци

Черноломец срази Рилци (Добрич) с 5:1 в Попово. Срещата е от последния 30-и кръг на Североизточната Трета лига. Не бяха изминала 10 минути, когато Беадир Беадиров разтресе мрежата на гостите. Те обаче не се предадоха и в 17-ата минута Диан Минчев изравни от дузпа.

Опитният Тихомир Кънев даде нов аванс на домакините, 120 секунди преди почивката. Диян Димитров покачи на 3:1 в средата на втората част.

Кънев се разписа за втори път, четвърт час преди края. Радослав Ковачев фиксира окончателното 5:1 в 80-ата минута.

Carlsberg „Домът на Феновете“ е новата секция на Sportal.bg за игри. С регистрацията си Вие ще можете да персонализирате Вашето съдържание и да участвате в нашите игри за страхотни награди.