Загорец спря дубъла на Ботев в Пловдив

Загорец (Нова Загора) надви в Пловдив, втория отбор на Ботев с 3:2 в отложена среща от 27-ия кръг на Югоизточната Трета лига. С малко на брой футболисти разполагаха и двата отбора за този мач. Селекцията на Мирослав Миндев заслужи трите точки. Противно на крайния резултат, топката спря първо в мрежата на гостите.

Случи се, десетина минути след началото, когато точен беше Иво Казаков. След още толкова време Пламен Иванов изравни от дузпа. Кристиян Стоилов направи обрата в 31-ата минута. В средата на втората част, Николай Янков реализира за 1:3. Влезлият като резерва Радослав Караманов вкара втория гол за пловдивчани в даденото от съдията продължение.

Carlsberg „Домът на Феновете“ е новата секция на Sportal.bg за игри. С регистрацията си Вие ще можете да персонализирате Вашето съдържание и да участвате в нашите игри за страхотни награди.