Луков: Чувствам се вкъщи! Нуждаем се от нов треньор

Вратарят на Локомотив (Пловдив) Мартин Луков даде мнението си след победата с 1:0 над ЦСКА в последния мач на „смърфовете“ през сезона.

„Искам да поздравя нашата уникална публика, която отново беше нашият 12-ти играч. Страхотна атмосфера. Една добра победа, първото полувреме контролирахме изцяло мача, поведохме.

Второто полувреме нормално ЦСКА излезе по-напред. Чувствам се вкъщи, чувствам се уникално, щом получих предложението, приех след две секунди.

Сега почивка, после една хубава подготовка и още по-силни за следващия сезон. Да, беше наистина неочаквана раздялата с Александър Томаш, но във футбола се случват такива работи, пожелавам му успех. Нуждаем се най-вече от нов треньор (смее се). Нямаме никаква представа кой ще бъде новият треньор. Бабакар и Евандо изиграха последните си двубои днес, със сигурност ще имаме нужда от нови попълнение, ще изчистим сега главите и презаредени ще се съберем за ново желание“, каза опитният вратар.

Carlsberg „Домът на Феновете“ е новата секция на Sportal.bg за игри. С регистрацията си Вие ще можете да персонализирате Вашето съдържание и да участвате в нашите игри за страхотни награди.