Саяна без проблеми в Карлово

Саяна (Хасково) надигра Левски с 4:0 в Карлово. Срещата е от 34-ия кръг на Югоизточната Трета лига. Доста чисти положения създадоха гостите през първото полувреме. Реализираха само веднъж.

Точен беше Стоян Иванов в 12-ата минута с шут от границата на наказателното поле.

След двойно подаване с Милен Танев, Ахмед Осман удвои в 53-ата минута. Той направи резултата категоричен, десетина минути по-късно от дузпа, отсъдена за нарушение срещу Васил Колев. Танев реализира четвъртото попадение, четвърт час преди края. После левскарите отправиха два удара към вратата на съперника.