Витоша 0:0 Рилски спортист – гледайте на живо!

Витоша (Бистрица) и Рилски спортист играят при резултат 0:0 в двубой от 20-ия кръг на Югозападната Трета лига. Срещата може да наблюдавате на живо по Sportal.bg и Sportal TV.

Двубоят започна равностойно, като Рилски владееше повече топката, но така и не създаде нищо опасно.

Първата по-сериозна опасност дойде в 30-ата минута. Тогава Илия Миланов стреля от воле от границата на наказателното поле и топката премина на сантиметри от страничния стълб.

До края на полувремето гостите от Самоков създадоха няколко опасни ситуации, но без да отправят опасен шут. Така двата тима не успяха да си вкарате след 45 минути игра.

Второто полувреме също не предложи нищо кой знае колко интересно в първите минути. Така се стигна до 72-ата минута, когато Рилски спортист получи правото да изпълни дузпа. С наказателния удар се нагърби Стивън Славков, но Калоян Петков показа рефлекс и изби удара от бялата точка. Така гостите пропуснаха великолепен шанс да поведе в резултата.

ВИТОША 0:0 РИЛСКИ СПОРТИСТ

Стартови състави:

Витоша: 25. Калоян Петков, 3. Здравко Панев, 88. Кирил Янакиев, 80. Джулио Чарлов, 23. Филип Христов, 16. Ростислав Захариев, 27. Слави Паскалев, 93. Стефан Аличков, 19. Любомир Сарафски, 10. Георги Амзин, 86. Николай Иванов;

Рилски спортист: 1. Мартин Станчев, 15. Денис Бучев, 25. Илия Миланов, 4. Мирослав Делков, 18. Румен Гьонов, 7. Кристиян Кочилов, 22. Стивън Славков, 16. Георги Станимиров, 10. Красимир Панчев, 17. Добромир Панчарвски, 9. Александър Георгиев.

Carlsberg „Домът на Феновете“ е новата секция на Sportal.bg за игри. С регистрацията си Вие ще можете да персонализирате Вашето съдържание и да участвате в нашите игри за страхотни награди.