Кютек спря Ботев (Враца) – Цървена звезда

Контролата между Ботев и Цървена звезда бе прекратена в 67-ата минута на двубоя, след сблъсък и между играчите на двата отбора провокиран от грубо нарушение на футболист на съперника.

Футболистите на Христо Янев направиха добър мач като в нито един момент не отстъпиха пред сръбския град, а мачът бе прекратен при резултат 2:1 в полза на Цървена звезда.

Сърбите поведоха в 8-ата минута след попадение на Ениахе. Диого Брабоса изравни в 37-ата минута.

Тогава Илкер Будинов напредна по фланга и върна към Барбоса, който с удар от границата на наказателното поле се разписа за 1:1. В края на първото полувреме Ендиахе отбеляза втори гол за 2:1, което се оказа и крайният резултат в мача.