Загорец спечели в Димитровград

Загорец (Нова Загора) се наложи с 4:2 в Димитровград над едноименния тим в приятелска среща. Противно на крайния резултат, топката спря първо в мрежата на гостите. Мартин Стоянов откри резултата с красиво попадение, само 120 секунди след началото. Селекцията на Мирослав Миндев се активизира и след полови час водеше в резултата.

Пламен Иванов вкара в 23-а и 33-ата минута. Пламен Тенев пък реализира трето попадение в 43-ата минута. Само след секунди обаче Мартин Стоянов върна интригата с втори гол за 2:3. Венци Иванов заби четвъртия гол в 70-ата минута. Още възможности създадоха гостите.

Carlsberg „Домът на Феновете“ е новата секция на Sportal.bg за игри. С регистрацията си Вие ще можете да персонализирате Вашето съдържание и да участвате в нашите игри за страхотни награди.