SOS Миньор! “Чуковете” се върнаха към издънките и опасната зона е съвсем близо

Отборите на Миньор (Перник) и Витоша (Бистрица) завършиха наравно 1:1 в мач от 23-ия кръг на Втора лига. Домакините водеха до последните минути на мача, след като Григор Долапчиев бе открил за “чуковете”. В 86-ата минута обаче ветеранът Деян Христов изравни от дузпа и така донесе точката на “тигрите”.

След равенството ситуацията на двата тима е доста притеснителна и ще трябва да подобрят представянето си, ако искат да запазят мястото си в професионалния футбол.

Миньор е на 14-о място с 25 точки – на една от опасната зона. Под чертата пък е Витоша с 21 – на една от последния Созопол, който обаче е с мач по-малко.

МИНЬОР 1:1 ВИТОША
1:0 Григор Долапчиев (60)
1:1 Деян Христов (86 – дузпа)

Carlsberg „Домът на Феновете“ е новата секция на Sportal.bg за игри. С регистрацията си Вие ще можете да персонализирате Вашето съдържание и да участвате в нашите игри за страхотни награди.