Долапчиев спаси Миньор (Перник) на „Огоста“

Миньор (Перник) си тръгна с точка от стадион „Огоста“, където „чуковете“ завъртяха реми 1:1 с Монтана. Домакините, водени от Ангел Стойков, имаха силен старт и достигнаха до бързо откриване на резултата. Още в деветата минута звездата на Монтана Мехди Уамри намери мрежата зад вратаря Даниел Леонтиев.

Към края на първото полувреме гостите от Перник получиха право да изпълнят дузпа.

Зад топката застана Григор Долапчиев, чийто удар беше отразен от стража на домакините. При добавката обаче юношата на ЦСКА не сбърка – 1:1 и точка в актива на перничани. Монтана пък загуби важни точки в борбата за едно от първите четири места във Втора лига.

Carlsberg „Домът на Феновете“ е новата секция на Sportal.bg за игри. С регистрацията си Вие ще можете да персонализирате Вашето съдържание и да участвате в нашите игри за страхотни награди.