Волейболистите на Берое с втора победа над Добруджа в контролите

Волейболистите на Берое 2016 (Стара Загора) се поздравиха с втора победа в предсезонните контроли. Воденият от Мирослав Живков тим надигра Добруджа 07 с 3:0 (25:19, 25:17, 25:18) във втория приятелски мач между двата тима в зала „Иван Вазов“. В първата среща беройци се наложиха с 3:0 гейма.

Двата съперника се разбраха да изиграят още два допълнителни гейма.

Четвъртата част бе спечелена от добричлии с 25:22. Петият гейм отново бе за домакините, които го спечелиха с 15:13. Треньорите използваха различни състави в допълнителните части.

Подготовката на Берое за новия сезон в Efbet Супер Волей продължава с гостуване на Нефтохимик 2010 (Бургас) за две нови контроли в зала „Младост“.

BGvolleyball.com

Гледайте спорт на MAX с най-вълнуващите двубои от волейболното Световното първенство 2022, на живо, в ефира на MAX Sport.