Дулово 2006 с втора победа в контролите

Едноименният тим на Дулово надигра Спортист с 2:1 в приятелска среща, играна в Генерал Тошево. Успехът е втори пореден след домакинското 4:3 над румънския Бъняса от преди седмица. Тази вечер новака в Североизточната Трета лига изкова победата за десетина минути в средата на мача.

В 40-ата Джен Джихан откри резултата след пас отдясно.

Центрирана топка беше блокирана от играчи на домакините, Сонер Хюсеин я пое и насочи в мрежата в 52-ата минута. Той тресна и гредата в началото на двубоя. Играещият треньор на дуловци Ивелин Василев на два пъти се размина с попадение. Шанс да се разпише пропиля и съотборника му Ерен Дженгис. Стоян Андреев върна интригата с гол в 71-ата минута след пас на Росен Николов. Този резултат обаче остана непроменен до последния съдийски сигнал.