Септември отнесе дубъла на ЦСКА 1948, юноша на Парма бележи

Дублиращият отбор на ЦСКА 1948 загуби с 0:3 домакинството си на Септември (София) от четвъртия кръг на Втора лига.

29

ЦСКА 1948 II - Септември

И трите попадения паднаха след почивката. Владислав Узунов откри резултата след точен изстрел от фаул в 48-ата минута. Осем минути по-късно Симеон Александров покачи на 2:0 в полза на „септемврийци“.

Александър Тодоров се пребори за топка по фланга, подаде към Айкут Рамадан, който видя Александров непокрит и с фалцов удар в далечния ъгъл отбеляза.

29

Крайното 3:0 оформи резервата Реди Каса, който се разписа в 81-ата минута с първия си допир до топката. Бърза контраатака между Каса и Мартин Стойчев завърши с удар на юношата на Парма, който прати топката в мрежата на Никола Виденов

ЦСКА 1948 II – СЕПТЕМВРИ (СОФИЯ) 0:3

0:1 Владислав Узунов 48
0:2 Симеон Александров 56
0:3 Реди Каса 81

ЦСКА 1948 II: 12. Виденов, 42. Вакадинов, 51. Салимехмед, 28. Личев, 66. Кирилов, 14. Цанев, 45. Димитров, 61. Добрев, 4. Лясков, 65. Ферадов, 64. Гогов

СЕПТЕМВРИ: 1. Банков, 22. Георгиев, 7. Рамадан, 8. Тодоров, 10. Кабов, 20. Узунов, 4. Арсов, 23. Гаврилов, 16. Пешов, 14. Илиевски, 11. Ачков

Снимки: Владимир Иванов