Извънредна пресконференция на Николай Костов – очаквайте на живо!

Ще остане ли Николай Костов начело на Левски? Отговор на този въпрос ще има след броени минути, когато започва извънредната пресконференция на треньора на „сините“. Брифингът на стадион „Георги Аспарухов“ започва в 15:00 ч. и ще бъде предаван на живо по Sportal TV и Sportal.bg.

Отборът записа серия от негативни резултати под негово ръководство, което събуди сериозно недоволство сред феновете.

В последните мачове на Левски от трибуните често се чуват призиви за оставка.

Чашата на търпението преля след последната загуба от ЦСКА с 1:3, при която „сините“ изиграха безобразно първо полувреме и допуснаха три гола. В края на редовния сезон тимът записа последователни поражения от Лудогорец (1:5), ЦСКА (0:2) и Черно море (1:3).

Carlsberg „Домът на Феновете“ е новата секция на Sportal.bg за игри. С регистрацията си Вие ще можете да персонализирате Вашето съдържание и да участвате в нашите игри за страхотни награди.