ФК Кюстендил подчини Банско и финишира трети

В Кюстендил едноименния тим се наложи с 1:0 над Банско тийм и завърши сезона на трето място. Двубоят е от 32-ия кръгна Югозападната Трета лига. Марио Евтимов осигури важните три точки в 90-ата минута, когато след пас на Евгени Зюмбулев вкара единственото попадение. Заслужен успех за селекцията на Мартин Йорданов.

Футболистите му доминираха и можеше да бият по-изразително. Пропуски направиха голмайстора Евтимов и Жулиан Манолов.Любослав Любомиров пък тресна гредата от фаул. Мачът можеше да има различен финал, ако капитана на Банско Костадин Василев беше вкарал дузпата през първото полувреме. Съотборникът му Георги Цеклеов пък извърши нарушение и беше отстранен с червен картон, десетина минути преди края.

Carlsberg „Домът на Феновете“ е новата секция на Sportal.bg за игри. С регистрацията си Вие ще можете да персонализирате Вашето съдържание и да участвате в нашите игри за страхотни награди.