Илия Груев: Играхме по-силно, но взехме точка, а трябваше три

Халфът на националния ни отбор по футбол Илия Груев даде мнението си след равенството на нашия тим с Беларус. Двата тима завършиха 0:0 в Унгария на старта на Лигата на нациите.

“Играхме по-силно. Първото полувреме трябваше да вкараме.

Имахме положения, не успяхме, а ако не вкарваш, трудно да биеш в такъв мач. Не бих казал, че се уморихме през второто полувреме, но те се прибраха по-дълбоко и ни беше по-трудно. Може би се изморихме и двата отбора.

По принцип винаги резултатът е най-важният. Поне взехме точка, но трябваше три. Чака ни тежък мач в неделя. Играта трябва да е като през първото полувреме, но да вкараме гол”, заяви Груев.