ФК Сливен с изразителна победа

В Сливен, едноименния тим надигра Левски (Карлово) с 5:2. Срещата е от 37-ия кръг на Югоизточната Трета лига. С хеттрик за успеха се отличи Петър Принджев. Той откри резултата в 5-ата минута.

В 17-ата обаче Цецо Главчев възстанови равенството. Скоро обаче Иван Марев отново даде преднина на Сливен.

Принджев разтресе мрежата на съперника и в 36-ата минута. Той се разписа за трети път в 70-ата минута. Малко след това, Пламен Колев вкара втория гол левскарите. Йордан Панчев фиксира окончателното 5:2 в 80-ата минута. Принджев пропиля още три възможности да реализира. И гостите имаха още положения.

Carlsberg „Домът на Феновете“ е новата секция на Sportal.bg за игри. С регистрацията си Вие ще можете да персонализирате Вашето съдържание и да участвате в нашите игри за страхотни награди.