Севлиево разгроми Партизан в Червен бряг

Едноименният тим на Севлиево разби Партизан с 6:0 в Червен бряг. Срещата е от 29-ия кръг на Северозападната Трета лига. Селекцията на Сашо Ангелов можеше да вкара още голове. Тон за разгрома даде автора на хеттрик в мача Стилян Спасов, който откри резултата, само 120 секунди след началото.

Той удвои в 28-ата минута и при това съотношение дойде почивката. Малко след нея Уилфред Коуакоу направи с глава резултата категоричен.

Спасов реализира за трети път в 78-ата минута. В 84-ата пък Уилфред Коуакоу преодоля цялата червенобрежка защита и вратаря за 0:5. Само след 120 секунди Стивиян Макавеев вкара шестия гол. Домакините с доста проблеми в състава отправиха първия си и единствен удар в 80-ата минута, но топката премина встрани от вратата на Севлиево.

Carlsberg „Домът на Феновете“ е новата секция на Sportal.bg за игри. С регистрацията си Вие ще можете да персонализирате Вашето съдържание и да участвате в нашите игри за страхотни награди.