Пол Джордж „приспа“ Маями за седмата победа на Клипърс

Лос Анджелис Клипърс записа 7-а победа от началото на сезона в НБА, надделявайки над 2-ия в Югоизточната дивизия Маями Хийт със 112:109.

Пол Джордж вкара 22 точки за шестата победа като гост през сезона. Реджи Джаксън добави 22, а Ерик Бледсо остана с 21. Клипърс изоставаха със 17 точки, но с късна серия обърнаха развоя на мача.

Бам Адебайо се отличи с 30 пункта за Маями, както и взе 11 борби. Кайл Лоури наниза невероятните 22 точки в последната четвърт, а срещата за него приключи на 25.

Двама от важните играчи на Маями не взеха участие днес – Джими Бътлър има проблем в глезена, а Макриф Морис е ударен в гърба. Това доведе и до четвъртата загуба в последните пет мача за отбора.

Гледайте Националната баскетболна лига, Купата на България, Евролига, Еврокупа и още много баскетбол на световно ниво в ефира на MAX Sport.